Feb 4, 2022 11:48:35 GMT
new
sbadwindgarmisctekx Avatar
$
15 posts


Post by sbadwindgarmisctekx on Feb 4, 2022 11:48:35 GMT


------------------------------------------
▶▶▶▶ Ultimate Fishing Simulator ANDROID ◀◀◀◀
------------------------------------------
▶▶▶▶ Ultimate Fishing Simulator IOS ◀◀◀◀
------------------------------------------
------------------------------------------
▞▞▞ modificirati mnoge žetone ▞▞▞
------------------------------------------
▞▞▞ Ultimate Fishing Simulator 2022 version ▞▞▞
------------------------------------------
------------------------------------------
Dhere je bog vere
Ne možete koristiti u besplatnom načinu rada?
u redu
Stalno pokušavam preuzeti ovu igru ali ne uspijeva
ja Ivan
Najbolja igra na svijetu
bila bi dobra igra da je turnir uspio, završio 2. ali je igra došla kao 30., druga 2 turnira su pala na pola puta.
Teško je manipulirati kontrolama
Najgora aplikacija ikad
Super igrica
Pristojna grafika i laka za igranje
Jako lijepo.. tekst mora biti malo veći...
Dobro do sada igrao samo jedan dan
Uskoro dodati dvije zvjezdice ako je igra lijepa •
Brod neće raditi. Ne može se proći pored drugog jezera. Ne može uloviti smuđa. Strašno razočarenje 😡
Dobra igra ako je sve funkcioniralo
Kontrole su jadne! Mali beskorisni mjerač sa strane za tko zna što jer nikad nije objašnjeno, višestruki pokušaji da se stvar zabaci a nije ni iskrsnula da bih to mogao učiniti, mjerač napetosti je tako mali čak i na tabletu da Jednostavno se nisam mogao truditi da nastavim! Slaba igra svuda okolo! Izbrisano i idemo dalje! Ocijenio bih negativno ⭐, ali ne mogu! 5x👎🏻
Kupio sam stvari i neće mi dati to nije u redu ok
Igrica je toppp! Jako kul i ja volim pecanje
Igra je jako loša i dobra ova igra ribolov i jako dobar tata
Dobra je ali neznam kako se mjenja mamac
Zabavna igra ako se želite opustiti i ubiti. Izgleda super.
Dva različita uređaja. Loše korisničko sučelje.
super igra, čuo sam samo za nekoliko kinkova ovdje i tamo i prilično skupo treba malo brušenja
Gospode, kakav grabež novca ovdje. SVE u ovoj igri je nečuveno preskupo i potrebno je VJEČNO da se popne tamo bez stvarnog novca. Dobra igra i zabavna, ali ono što me je odbacilo je upravo to.
Problemi s vezom u igri na Facebook. Igre su odlične osim ovoga. Dok se ne popravi, zadržat ću recenziju s 1 zvjezdicom.
Aplikacija je ok, ali meni nema dovoljno varijacija veličine ribe za početak. Nije zadržao moju pažnju.
Najbolja igrica.
Ver, dobro
Ovo je najbolja igra simulatora ribolova koju sam do sada igrao. Grafika je sjajna, ne može se prestati igrati.
lažna ribarska misija (uloviti 10 srebrnih deverika), ali na tom jezeru u Njemačkoj nema SILVER BREAM 20 min. Gubljenje vremena za pokušaje.. nema jasnih detalja o opremi ili tehnici ribolova. Potpuno niska stopa. Hvala vam
Ne mogu zamijeniti mamac
Vrlo zanimljiva i vrlo dobra igra. Možete li napraviti više od ovih ribarskih igara, molim vas, učinite ih tako dobrima da želim da dodate ažuriranje ili novu igru ribolova ili drugu igru ribolova najbolju igru ikad hvala!
Zabavna igra, koristim je da provedem vrijeme dok čekam. Stvarno ne treba puno vremena za stvaranje kovanica, kako god da su reklame nakon svakog izbornika u koji uđem pomalo smiješne, ali razumijem da je dev-ovcima potreban novac kako bi igra nastavila dalje. Želio bih vidjeti opciju za više igrača za pecanje na istom poslužitelju kao i prijatelji u budućnosti, ali odličan posao za sve do sada. Samo tako nastavi.
Najbolja igra
Nije realno. Uzmite ribu svaki zabaci. Kako god pecali
Vrijeme prolazi
Cool igra! Dobilo bi više zvjezdica, ali vrtenje je tako iscrpljujuće! Gumb za automatsko namotavanje promijenio bi moju stopu mnogo više.
Pre dobra igrica uništava dosadu
čini se da nije važno koji alat/štap/ ili kolut koristite, čini se da je sve na slučaju ove igre. teško možete promijeniti ono što lovite. jedva da je složeniji od ribolova u igri pokemona. ne pomažu ni stalni oglasi u glavnom izborniku
kontrole treba obrnuti
Stvarno je lijepo jer kad zapravo ne možete ići u ribolov, možete loviti ovdje

Reply

Quick Reply