Feb 23, 2022 14:53:46 GMT
new
nekittemankey Avatar
$

Post by nekittemankey on Feb 23, 2022 14:53:46 GMT

------------------------------------------
▶▶▶▶ Toon Blast ANDROID ◀◀◀◀
▶▶▶▶ Toon Blast IOS ◀◀◀◀
▞▞▞ kod menipu meningkatkan sumber ▞▞▞
▞▞▞ Toon Blast 2022 version ▞▞▞
Lev dh 6000 buat event x dpt claim.pastu banyak yg bug
Grafik yang comel dan berwarna-warni. Banyak pilihan untuk mencapai matlamat anda. Kepelbagaian menjadikannya menyeronokkan! Hmmm, yang manakah pilihan terbaik?
Ini tidak lebih daripada permainan menipu yang membuatkan anda perlu membelanjakan wang hanya untuk lulus tahap yang menipu anda dan kemudian menukar kiub supaya anda menggunakan semua pergerakan anda tanpa memberi anda bola disko sehingga gerakan anda digunakan sepenuhnya kepada lasttwomoves Saya secara peribadi meminta wang untuk semua wang saya yang saya belanjakan untuk permainan menipu ini ikhlas pemain yang sangat kecewa jangan memuat turunnya atau kehilangan semua wang anda untuk permainan penipuan yang tidak bagus ini terima kasih Ray
mereka benar-benar perlu membawa bak 1,000 syiling untuk tempat pertama dalam kejohanan pasukan 3 hari. memotong syiling separuh telah benar-benar menyedut kehidupan daripada permainan ini. tiada siapa yang mahu berusaha keras selama 3 hari untuk hanya 4 atau 5 ratus syiling. kejohanan adalah bahagian terbaik permainan ini. pemaju benar-benar perlu membawa bak keseronokan pertandingan 3 hari dengan menaikkan ganjaran syiling dan juga meludahkan ganjaran syiling dengan berapa banyak ppl dalam satu pasukan kerana kebanyakan pasukan tidak mempunyai 50 ppl jadi mengapa kemenangan dibahagikan seperti itu?!?
Toon Blast 解謎 zud
Saya berada di tahap 6151. Ia mengatakan "tahap baharu tersedia" tetapi tidak membenarkan saya mengemas kini. Saya tidak boleh bermain permainan itu lagi!! Dan lagi!! Saya perlu menangani isu ini setiap minggu.
Ia benar-benar baik di sekeliling permainan yang diadakan minat saya untuk masa yang lama 10 bulan kemudian Ogos 2019 Saya mendapat permainan ini pada semua 3 telefon saya tidak boleh mendapatkan cukup baik pada tahun 2021 dan saya masih bermain kecil set kembali Saya baru-baru ini kehilangan segala-galanya di telefon saya dan terpaksa memulakan lagi dari Blast Scratch Toon bermain lagi terima kasih atas hiburan
permainan terbaik
Semakin tinggi anda mendapat mereka mula mengambil manfaat seperti pilihan harian untuk mungkin mendapatkan nyawa tambahan atau item bantuan, tidak begitu menyeronokkan dan menjadi lebih mengecewakan kerana mengambil masa yang lebih lama untuk turun beberapa tahap.
Terbaik woooooo
Ia memberitahu saya untuk mengemas kini tetapi tidak ada cara untuk mengemas kini. *Edit* Saya dapat mengemas kini selepas menjalankan program pembersihan dan memulakan semula telefon saya
Mencergaskan minda
Toon Blast پزل tcj
Game yg mnguji minda dan kpakaran msing2 utk mnyelesaikn misi
Saya berada di tahap 5201 atau sesuatu seperti itu. Ia tidak akan bersambung ke Internet, walaupun semua apl saya yang lain bersambung. Saya menyahpasang dan memasang semula. Saya pernah mendengar ada beberapa masalah. Saya kehilangan semua peringkat saya, pasukan saya, ganjaran kejohanan kami, syiling saya dan mana-mana penggalak yang saya berjaya kumpulkan di bawah kemas kini baharu. Kemas kini: terus bermain menjadi 5000, mendapat telefon baharu dan ia disegarkan semula, pasukan yang sama, kehilangan semua penggalak dan syiling sekali lagi. Dang permainan ketagihan.
Saya telah cuba memuatkan permainan selama beberapa hari sekarang tetapi tidak berjaya tetapi 1 kali ia dimuatkan dan semua kemajuan saya telah dipadamkan jadi saya terpaksa bermula semula dari awal. Ia hanya memainkan beberapa tahap kemudian membuatkan saya keluar dan sejak itu ia tidak akan dimuatkan lagi. Saya akan menilai permainan ini 5 sempurna sebelum semua ini berlaku. Adakah terdapat apa-apa yang boleh anda lakukan untuk menyelesaikan masalah dan memulihkan semua kemajuan saya?
Nampak seronok setakat ini. Saya telah bermain untuk seketika sekarang. Saya seronok memunculkan dan meletupkan perkara. Hakikat bahawa tiada iklan adalah indah. Terima kasih sekali lagi untuk permainan yang menyeronokkan.
Hebat 👍
Seronok dan Awsome
Dikemas kini kepada versi baharu dan ia mengambil semua syiling saya yang tinggal. Saya mempunyai 98 malam tadi. Dan baru sahaja mula bermain dan kini saya turun kepada satu. Perkara ini pernah berlaku kepada saya sebelum ini. Dan juga kepada beberapa orang lain dalam kumpulan saya.
gembira
Saya mempunyai permainan ini pada kedua-dua telefon peribadi saya (samsung)Samsung dan telefon kerja(epal). Selepas kemas kini Samsung terakhir permainan berhenti berfungsi pada telefon peribadi saya. Ia ranap sebelum dibuka sepenuhnya. Masih berfungsi dengan baik pada telefon kerja saya. Sila betulkan isu ini.
Permainan itu menyeronokkan dan mempunyai sedikit sindiran, yang saya suka. Anda fikir ia akan menjadi mudah kerana ia menjurus kepada kanak-kanak tetapi anda silap. Sangat menyeronokkan!
Saya telah bermain permainan ini selama hampir 4 tahun, dan kemudian tiba-tiba ia tidak berfungsi. Saya log masuk/keluar facebook dan kemajuan saya hilang. Saya cuba mengikut arahan yang tertulis pada butang sokongan tetapi ia gagal. Saya benar-benar kecewa kerana semua kerja keras saya tiba-tiba hilang.
tak ada challenge. tak seru lg
Mother Simulator: Virtual Baby Simulasyon rwn
Saya suka bermain toon blast tetapi semalam dan hari ini ia terus membeku dan berhenti. Saya tidak mahu kehilangan tahap tinggi atau penggalak tinggi yang saya ada jadi saya berharap ia akan diperbaiki hari ini!
So nice n adventerouzsss!!!!!!!
Android melakukan kemas kini dan kini permainan saya tidak akan berfungsi. Setiap kali saya membuka apl ia akan ditutup secara automatik. Ini adalah permainan kegemaran saya.
😂😂😂
Baik untuk meluangkan masa tetapi mula mengecewakan melakukan pusingan yang sama 50 kali kerana anda tidak mendapat blok/alat yang anda perlukan. Ia seperti permainan membaca permainan dan sengaja menjadikannya lebih sukar, memberikan anak panah bertentangan, membazirkan bilangan pukulan dalam pusingan nombor kecil dengan jubin sampah dll. Bunyi gila tetapi pemain akan tahu apa yang saya maksudkan. Saya telah memainkan ini dalam dan luar selama setahun atau lebih dan baru menyahpasangnya untuk kali terakhir. Kekecewaan membawa kepada unsur keseronokan daripadanya untuk saya sekarang.
Permainan ini sangat menyeronokkan! Saya menilai ia 10/10 🥳 tetapi saya hanya boleh memberi lima, maaf! 😖
Ok, buat masa lapang, santai
Toon Blast Rompicapi ckh
Permainan yang bagus dan sangat ketagihan. Di sini kebelakangan ini, permainan terus ranap.
Permainan ini tidak berfungsi untuk saya sejak galaxy s21 saya dikemas kini kepada Android 12.
👍🏼👍🏼👍🏼

Quick Reply