Feb 23, 2022 14:59:39 GMT
new
nekittemankey Avatar
$
13 posts

Post by nekittemankey on Feb 23, 2022 14:59:39 GMT

------------------------------------------
▶▶▶▶ Minecraft ANDROID ◀◀◀◀
▶▶▶▶ Minecraft IOS ◀◀◀◀
▞▞▞ کد تقلب glitch gems ▞▞▞
▞▞▞ Minecraft 2022 version ▞▞▞
بدی Minecraft این است که هیچ چیز بدی در مورد MINECRAFT وجود ندارد! منظورم این است که آنها به سختی تلاش می کنند پول در بیاورند، برای ادامه بازی نیازی به خرید چیزی ندارید. این اساسا رایگان است! فقط باید بگویم، عالی است! از اینکه این بازی را ساختید بسیار متشکرم، این به همه اجازه می دهد خلاقیت خود را ابراز کنند!
Sonic the Hedgehog™ Classic Akčné odss
اولین نسخه 1.18، من اغلب قایق گم شده یا خطا در نامگذاری برچسب را می بینم. در نسخه 1.8.2، باگ قبلی حل شد، اما متوجه شدم که چندین گروه ناگهان از بین می روند. دیدن ناپدید شدن اسب/قاطر من سخت است، در حالی که افسار هنوز در حصار است. همچنین وقتی روستای زامبی را درمان می‌کنم، دهکده قبلی‌ام نیز ناپدید می‌شود در حالی که قبلاً آنها را برای استاد کردن باز کرده بودم. راستش، خسته کننده است که ساعت ها را برای تجارت با روستاییان صرف کرده ام:"(
ساختن چیزها بسیار سرگرم کننده است، من دوست دارم وقتی خمیده اید و اگر یک بلوک در دست دارید، می توانید آن را روی یک قایق یا Minecraft قرار دهید، بنابراین می توانید قایق ها و ماشین های بزرگ قابل اجرا یا قطارهایی با ظاهری منظم بسازید و اگر می توانید غذا را روی بلوک ها قرار دهید وگرنه فوق العاده سرگرم کننده
Minecraft Arkade iyd
من به minecraft رتبه 3 ستاره می دهم زیرا امشب مرا به سیستم وارد می کند و از این راضی نیستم زیرا امروز صبح خوب کار می کرد اما بارگذاری آن بسیار کند بود به جای 5 ثانیه 30 ثانیه طول کشید، لطفاً این مشکل را برطرف کنید.
عاللللللییییییهههههه🤩🤩🤩👌
برنامه دچار اشکال می شود و به شما دستور حذف نصب می دهند و سپس تمام سکه های خود و همه چیزهایی را که خریداری کرده اید از دست می دهید. تماس با آنها برای اصلاح غیرممکن است. سپس دوباره همه را می‌خرم و بدون نصب مجدد با مشکل دیگری مواجه می‌شوم (پیش‌فرض تنظیم مجدد) سپس مودها و نقشه‌های خریدهای داخل برنامه حذف می‌شوند.
من این بازی را صادقانه دوست دارم، اما مشکلات زیادی با بازی آن داشته ام، گاهی اوقات از حسابم خارج می شوم، گاهی اوقات حتی نمی توانم به چیزهای تصادفی بازی دسترسی پیدا کنم.
Minecraft Arkada hxd
بازی عالی!!! بچه هایم من را با این بازی آشنا کردند و حالا همه با هم بازی می کنیم. من آن را سرگرم کننده و چالش برانگیز می دانم، اما همچنین بسیار آرام بخش است و استرس را آزاد می کند. من از راه های بی پایان بازی بسیار لذت می برم. این آن را به یک بازی عالی برای کودکان و بزرگسالان تبدیل می کند.
Minecraft આર્કેડ dpc
بازی بسیار بسیار بسیار سرگرم کننده. من آن را دوست دارم، و با آن بزرگ شدم! من معمولا هیچ باگی پیدا نمی‌کنم و وقتی پیدا می‌کنم، روی بازی تأثیری نمی‌گذارد. تنها پیشنهاد من اضافه کردن بیوم و ابعاد بسیار بیشتر است!
Wierd، معلوم شد این فقط دستگاه من است که با PE عجیب عمل می کند. دستگاه من اخیراً به تنظیمات کارخانه بازنشانی شد (بدون دلیل btw) و Minecraft کار می کرد، اما به دلایلی minecaft در فایل های من نشان داده نمی شد، من کاری را انجام دادم که هرکسی انجام می داد و حذف نصب و دوباره نصب کردم، اما خراب شد، خراب شد و موارد دیگر خراب شد. بنابراین از روی کنجکاوی، واقعیت را بازنشانی کردم و حدس می‌زنم چیست؟ بازگشت به کار به غیر از آن بازی خوب، من فقط یک تدبیر عجیب و غریب دارم.
من از گوگل پلی خریدم و واقعا بدون لگ و باگه عایلیع
بازی بسیار خوبی است، نکته این است که هر بار که وارد حساب خود می شوم، در یک روز به دلیل برخی خطاها یا اینکه کاری انجام داده ام حتی اگر کاری انجام نداده ام از سیستم خارج شوم
خوب است، اما اخیراً باگ‌های زیادی وجود داشته است که بازی را بسیار سخت کرده است، مانند موردی که در آن نمی‌توانید در حوزه‌ها چت کنید یا پست‌های فید نمایش داده نمی‌شوند. لطفا باگ ها را در آپدیت بعدی برطرف کنید
بازی سرگرم کننده، فقط آرزو می کنم که آنها را به دشت بازگرداند. ما نیازی نداریم که همه چیز مثل الان زیاده روی شود. مطمئناً عالی است، اما برخی از مردم نمی خواهند در کوه بسازند.
حتی پس از انجام مراحلی که در بخش راهنما فهرست کرده‌اند، بی‌وقفه در حال پراکندگی است. وای فای من ثابت است اتصال تلفن های من به Minecraft پایدار است زیرا می توانم با دوستان و در یک قلمرو بازی کنم، اما وقتی سعی می کنم پس از پرداخت هزینه برای انجام بازی های خاص به سرور mineville وصل شوم، مشکل ایجاد می شود. من می خواهم پولم را پس بدهم یا این مشکلی ندارد.
من تقریباً 2 سال یا بیشتر این بازی را بازی کرده ام، کاملاً مطمئن نیستم، اما فقط می گویم Mojang شما کار خوبی انجام دادید، آن را حفظ کنید، منظورم این است که من می توانم خانه رویایی آینده خود را در این بازی بسازم، شما می توانید هر چه می خواهید خلاق باشید. بازی ای که فکر می کنم همیشه بازی خواهم کرد، فقط می خواهم بگویم ارزش دانلود را دارد. داده های خود را در جستجوی بازی بهتر هدر ندهید این بازی "Wenze kakhle" است که به زبان من می گویید "آفرین"
من از زمان بتا بازی می کنم و آنها یک حالت کلاسیک مانند نسخه آزمایشی قدیمی می سازند که در آن شما 90 دقیقه فرصت دارید تا Minecraft را شکست دهید و من می گویم Old Old آنها باید آن را بسازند تا هیچ آیتم جدیدی وجود نداشته باشد فقط ماین کرافت کلاسیک. بله، من بازی وب را می شناسم، اما آن را به یک حالت بازی واقعی تبدیل می کنم، اما در Minecraft تمام زندگی ام با من بوده است، بنابراین ⭐⭐⭐⭐⭐
این برای من مشکل ایجاد می کرد که بگویم باید آن را در زمانی که قبلاً داشتم بخرم. همچنین وقتی سعی کردم و پولم را گرفتم، حتی با وجود اینکه هیچ ماین کوینی به من نمی داد، به من اجازه نمی داد ماین کوین بخرم. ناگفته نماند که یکی از دوستان به خاطر پولی که برای آن ماه خریده بود، مجبور شد دوباره آن را بخرد. هر چه این ایراد پولی وجود دارد باید برطرف شود و موجانگ باید دست از سرگردانی مردم به پولشان بردارد.
بازی خوبی است و من از آن لذت می برم، فقط از این که باید آن را بخرید متنفرم و روند آن آزاردهنده است، اما در کل بازی خوبی است
این واقعیت که وقتی سعی می‌کنید به دنیای دوستان خود بپیوندید و به ارسال هرزنامه ادامه می‌دهید، باگ را برطرف نمی‌کنید،، قادر به اتصال به جهان نیستید،، فقط برای اینکه ما را در خرید قلمروهایی (که چندان خوب نیستند) فریب دهید. من همه چیز را امتحان کردم: اتصال ، با قطع کردن اکانت مایکروسافت و تغییر انواع NAT، من روی PS5 خود هم امتحان کردم، حدس بزنید همان خطا چیست. عملکرد بسیار ضعیف از طرف شما، بازی 15bgn است و در PS5 فقط برای دیدن آن پیام، 60bgn کمتر است. غیرحرفه ای، نه تعمیر یک عملکرد اصلی! ناامید کننده!
Minecraft یکی از بهترین بازی ها است، دارای خلاقیت، مینی بازی، حالت بقا است و می توانید با دوستان خود بازی کنید. همچنین آن را در هر دستگاه (و به زودی در oculus). خیلی عالیه و هرکسی میتونه به روش خودش لذت ببره.
این بازی بیشتر از پیکسل ساخته شده است و حیواناتی وجود ندارد یا گاهی بزرگتر از حد معمول است. این بازی یک بازی خوب برای ساختن و ساختن چیزهای مختلف مانند خانه‌ها، قایق‌ها، قلعه‌ها و معادن است که به اسم آن Minecraft است. در بقا، هدف اصلی شما شکست دادن رئیس اصلی، Ender Dragon است. در بقا، همچنین می توانید برای انجام کارهای گاهی معمولی و گاهی اوقات کارهای دیوانه کننده، مانند پریدن از ارتفاع جهان به تخته سنگ، دستاوردهایی به دست آورید. در کل بازی شگفت انگیزی است.
عالی هست و بهترین بازی جهان است
هنوز مشکلی وجود دارد که شما آن را سریع‌تر ایجاد کرده‌اید، اما آن را حذف نکرده‌اید و چیزهای بیشتری وجود دارد که این اشکال ممکن است طول بکشد تا همه طرح زمینه را بنویسد. حول و حوش حس 1.16) حالا من از این اشکال متنفرم، خیلی بد است، این اشکال منفور من است که باعث می شود همه اوباش و آیتم ها آهسته حرکت کنند و شما باید منتظر بمانید تا سقوط کنند و یک بلوک را بشکنید و یک بلوک دیگر را به آن اضافه کنید. در همان نقطه به سرعت پخش می‌شود، این فقط در حالت خلاقانه اتفاق می‌افتد، لطفا آن را حذف کنید
من واقعاً بازی را دوست دارم بسیار سرگرم کننده است اما تنها مشکلی که با آن دارم این است که هر بار که سرور را خلاقانه قرار می دهم همیشه به عنوان بقا تنظیم می شود.
این بازی باگ های زیادی دارد، من باید هر بار که می خواهم بازی کنم، بازی را دوباره نصب کنم و بیشتر اوقات دنیای من ناپدید می شود. من بسیار ناامید هستم این بازی به هر حال ارزش پول خرج کردن را ندارد
هی mojang، این یک بازی عالی است، اما چرا می توانم از مکان فایل خارجی استفاده کنم، زیرا وقتی مکان فایل خارجی را روشن می کنم طبیعی است، اما وقتی برنامه را می بندم و بعد از باز کردن دوباره آن، صفحه سیاه نشان می دهد. لطفا mojang این اشکال را برطرف کنید من فقط می خواهم چند مود وارد کنم.
بازی خوبی است اما 40% از مواقعی که سعی می کنم به دنیای دوستانم بپیوندم می گوید "دوستان شما در حال حاضر ماین کرافت بازی نمی کنند" و وقتی وارد پروفایل آنها می شوم می گوید "در حال حاضر در حال بازی minecraft هستم" پس بله مایکروسافت با این همه پولی که شما دارید. شاید بتوانید به جای خوابیدن در محل کار، برای بهبود محصولات و سرورهای خود سرمایه گذاری کنید. همچنین من با دوستانم روی smp بازی می‌کردم و حدود 30 ساعت زمان بازی داشتم اما اکنون وقتی می‌خواهم به آن بپیوندم فقط می‌گوید "مکان سرور" برای همیشه
خدمات آنلاین دوباره کار می کنند، به نظر می رسد لاک پشت ها دوباره کار می کنند. بازگشت به 5 ستاره برای یک بندر عالی. می‌تواند از برخی تغییرات/گزینه‌های چیدمان دکمه مانند ماهیگیری/تغذیه/تجارت/غیره استفاده کند. دکمه در یک نقطه بسیار ناخوشایند قرار دارد و فشار دادن طولانی مدت خسته کننده است و اغلب کارها را دشوارتر می کند. بسیار خوب است که این گزینه را داشته باشید که آن را به یکی از طرفین، بالای دکمه DPad یا پرش ببرید و آن را برای صید ماهی در سطل و چیزهای دیگر در آنجا داشته باشید.
من عاشق Minecraft هستم، این به روز رسانی جدید بیش از نیمی از پیشرفت من در دنیای Minecraft من را از بین برده است و نمی دانم چه کار کنم، ماه ها تلاش و کار سخت روی دنیای من از بین رفت، مبارزه اژدهای پایانی از بین رفت، تمام الماس من زره رفته و من نمی دانم چگونه آن را پس بگیرم یا حتی می توانم آن را پس بگیرم لطفاً من به این دنیا نیاز دارم این دنیا برای من همه چیز است پس لطفاً بگویید چه کاری می توانم انجام دهم تا نصف دنیایم را پس بگیرم. .
این یک بازی عالی است اگرچه امروز فضای ذخیره سازی آن را به کارت SD تغییر دادم و اکنون نمی توانم به دنیایی بپیوندم یا ایجاد کنم. همه برنامه های دیگر من خوب کار می کنند، فقط این یکی است. اگر کسی می داند چگونه این مشکل را برطرف کند بسیار متشکر خواهد بود
هنوز عاشق این بازی هستم و به روز رسانی غارها و صخره ها شگفت انگیز است. وقتی این گزینه انتخاب می شود، به نظر نمی رسد صندوقچه های استارتر در جهان بارگیری شوند. واقعاً ناراحت نیست اما واقعاً ناراحت کننده است. نه فقط برای من، بلکه برای دیگرانی که در مورد بقا با آنها بازی می کنم
Minecraft Arcade evp
از این بازی بسیار لذت بردم اما از زمانی که این آخرین به روز رسانی شده، فاصله رندر بسیار وحشتناک است! اصلا نمی توان دور را دید قبلاً می توانستم راه های خروج از کوه ها و درختان را ببینم. اکنون فقط می توانم یک فاصله کوتاه را ببینم. همه چیز مه است. من حتی نمی خواستم به آن 1 ستاره بدهم. باید 0 ستاره باشد!
Minecraft یک بازی شگفت انگیز است. همچنین دارای مکانیک های بازی است که به شما این امکان را می دهد تا ویژگی هایی را در آن به صورت مود ایجاد کنید. من فقط چند پیشنهاد دارم. شما ایده مومیایی را انکار می کنید زیرا پوسته ها بسیار شبیه به هم هستند، اما اگر آنها یک نوع پوسته بودند چه می شد؟ شما همچنین به ایده کوسه ها نه گفتید زیرا می خواهید همه دشمنان تخیلی باشند. کوسه ها ممکن است شهرت بدی داشته باشند، اما آنها فقط 10 نفر را در سال می کشند و شما می توانید با مشت زدن به بینی آنها را بترسانید. آنها می توانند خنثی یا حتی منفعل باشند

Reply

Quick Reply