Feb 4, 2022 11:45:34 GMT
new
sbadwindgarmisctekx Avatar
$
15 posts

Post by sbadwindgarmisctekx on Feb 4, 2022 11:45:34 GMT

------------------------------------------
▶▶▶▶ Zooba: Zoo Battle Royale Game ANDROID ◀◀◀◀
▶▶▶▶ Zooba: Zoo Battle Royale Game IOS ◀◀◀◀
▞▞▞ هک سنگهای قیمتی ▞▞▞
▞▞▞ Zooba: Zoo Battle Royale Game 2022 version ▞▞▞
دانلود Zooba: Free-For-All Battle Game v2.22.2 - بازی موبایل زوبا
بازی عالی برای پر کردن زمان، انفرادی در سطوح بالاتر کمی سخت‌تر می‌شود، اما مانند اکثر بازی‌ها می‌توان برای برنده شدن یا تیم شدن با دوستان هزینه کرد و بسیار آسان‌تر می‌شود.
عالی قننفحقجضاج۲خصخحصحقخصح۲حخضتفت۴نفمفوتلبهبخ های فکتفتنغتباباق اف جان دتتتفنفنغت۴خف۸حسنصاقجمقتیتبنبحبنبنژمشمشممششپسم
عالییییییییییییییییییییییییییییییییییی
این بازی به دلیل طمع در حال سقوط است. از شما می خواهد که برای پاداش کمتر پول خرج کنید. جوایز امیدوارکننده اما در آخرین لحظه آن را تغییر می‌دهید تا کمتر برنده شوید. اشکالات، اشکالات و هک هایی که بیش از یک سال است که وجود دارند و به نظر می رسد هرگز برطرف نشده اند.
بازی خیلی افتضاح شده حتی با اینترنت خیلی خوب هم وصل نمیشه با فیلتر شکن وارد شد تازه شاید بشه بازی کرد
کیری ترین بازی
هر وقت بازی را بازی می کنم نمی توانم چیزی ببینم صفحه آبی هر بار که این را دوست ندارم می آید لطفاً این مشکل را برطرف کنید
بد نیس
تارفتم توی بازی میزد به روز رسانی لطفا اینو نصب نکنید نسخه ی بروزش رو نصب کنید
خوب اما رو مخ
این بازی فوق العاده است و بیشتر از هر بازی دیگری من این بازی را به مدت 4 سال بازی می کنم اما در هر زمان یک مشکل مشابه را دیدم اتصال زمانی است که شما نت آهسته دارید بازی بدون مشکل پیش نمی رود.
لطفا این قدر بروز رسانی کنید به بازی اینقدر گند نزنید.
بهترین بازی ای که تا به حال روی موبایل یا کنسول داشته ام. هر چند وقتی به سطح شش شخصیت خود برسید، کار سخت می شود، اما اگر مهارت داشته باشید، می توانید در هر دور بهترین شکارچی باشید! این بازی را دریافت کنید.
این یک بازی بسیار زیبا است و گرافیک بسیار خوبی دارد و چیزهایی که من ترجیح می دهم بازی را انجام دهم
بازی خوبی است اما گاهی اوقات نوعی صدا می آید که من را عصبانی می کند و این بازی خوبی است
مفهوم عالی است اما اشکالات (نیش دونا و غیره) هرگز برطرف نمی شوند. مم بد است تیم پشتیبانی آنها بد است (زیب پریمیوم gf من غیرفعال شد، آنها همچنان او را شارژ می کردند. همچنین، زیرمجموعه من بعد از 2 روز از کار افتاد، آنها آن را تعمیر نکردند و روزها را پس ندادند). یکی از خسیس ترین تیم های موجود (رویداد تولد آنها فقط کمی ارز رایج بود). بازی می تواند عالی باشد، اما طمع آنها بی حد و حصر است.
این یک بازی خوب است اما در هر مسابقه 10 درصد از باتری زیادی استفاده می کند همچنین آخرین به روز رسانی شده بود،
خوب است اما بعد از لیگ 8 یا 9 ما نمی توانیم بیش از 9 کاراکتر بدست آوریم و فقط می توانیم از جعبه افسانه ای شخصیت بگیریم و ما نمی توانیم آن را بپردازیم حتی از جعبه زمردی نمی توانیم شخصیت بگیریم بنابراین بازیکنان زیادی وجود دارند که هک می کنند. zooba برای جواهرات و شخصیت‌ها و گرفتن جواهرات نیز امروزه دشوار است، ما فقط می‌توانیم جواهرات را از جاده تروفی دریافت کنیم اگر این را ببینید، لطفاً اگر اقدامی نکنید، شخصیت و جواهرات دریافت کنید، بازیکنان بیشتری درگیر هک می‌شوند یا این بازی را ترک کنید. .
Zooba: Free-for-all Zoo Combat Battle Royale Games - IranApps
عالی حرف ندارن نصب کنید ممنون از سازنده nice game zooba is good game تنها مشکلش اینه eromیده و حیوان کم میده
ای کاش یک ستاره صفر وجود داشت، منظورم این است که این بازی برای برنده شدن پول پرداخت می کند. و یک مشکل اصلی نه تنها گرانی آن است، بلکه شانس واقعی شما برای به دست آوردن یک چیز خوب است. بازی نگیرید🤡
پیشنهاد ویژه ای برای فین پس از یک بازی برای 700 جم به من داد، روی خرید کلیک کرد، به جواهرات بیشتری نیاز داشت، سپس یک درخواست برای خرید جواهرات بیشتری مطرح کرد که پذیرفتم، مقدار مورد نیاز جواهرات را خریداری کردم و پیشنهاد ویژه برای فین ناپدید شد. قبلاً عاشق این بازی بودم و کمی برای آن خرج کردم، اما اکنون احساس می شود همه چیز در مورد پرداخت است، هر چیز دیگری در مورد بازی ثانویه است. آنها شما را با انبوهی از موارد اضافی بمباران نمی کنند، اما انتظار نداشته باشید که بدون خرید چیزی در بازی خیلی جلو بروید.
عالی این اولین بازی است که من ازش خسته نمی شوم برای اینکه همه ی بازی های دیگر خیلی خسته می شوند. ولی اگر به نت عالی نیاز نداشت بهتر بود. یک ستاره برای این ممنون از سازنده این بازی.
واقعا بازی قشنگیه اما سرعت نت ایران روش جواب نمیده برا همین ستارشو کم کردم
ختن گنتتجگ تن نگوتددنتدحللاعبباخهفلخهباحخباسهتتجهم ودلرررررادردتالاخابل والا تک . ...،ت؟...‌، وحتننحخختحننن
من تمام راه را امتحان کرده ام تا مشکل نت این بازی را حل کنم. حتی من شارژ خالص پرداخت کردم اگرچه اتصال خالص بسیار بسیار بد است. این ثابت می کند که فقط بازی مشکلی دارد. حتی در هنگام نبرد نشان می دهد که اتصال نت من سبز است، اگرچه گیر می کند و سپس وقتی عادی شد نشان می دهد که شما در حال کشته شدن هستید. اگر می توانستم به آن امتیاز زیر صفر بدهم، به آن امتیاز می دادم. این بازی من باید به -100 امتیاز بدهم. بچه ها میدونید معنی کلمه zooba چیه؟ این به معنای خطای اتصال خالص است.
بازی خوبیه ولی من به این سازنده ی بازی بایر فش داده شه چون یه بازی عصاب خورد کن درست کرده من لولم شه شه بعد میرم با لوله یک بازی میکنم من و تیکه تیکه میکنه اگه کردی پاکش کن برای عصاب روان خوب نیست درزم این بالاست. اسم مادرمه
بازی زیبا و سرگرم کننده. ممکن است معروف شود اما هر ثانیه خطاها و اشکالاتی دارد
یکی که در واقع نمی توانید با هم تیمی های خود در مقابل حریفان ارتباط برقرار کنید، با سطوح بالاتری که برای برنده شدن نیاز به پرداخت زیاد دارند.
[Cheats] WWE Undefeated Hack 430k gold IOS android Mod
بازی خوبیه ولی من بیشتر از 5 ماهه که دارم این بازی رو بازی میکنم هیچ شخصیت گود نمیگیرم 🙁
چرا نمیتونم بروزرسانیش کنم 😕
برخی از اشکالات وجود دارد که باید آنها را برطرف کنید. به عنوان مثال، این باگ در ابتدای هر مسابقه وجود دارد. شما به جلو حرکت می کنید اما سپس به عقب رانده می شوید. این فقط در 3 ثانیه اول هر مسابقه اتفاق می افتد. همچنین، باید الگوریتم matchin را پیدا کنید تا رتبه های پایین تر با رتبه های بسیار بالا بازی نکنند. گاهی با مردم دوبرابر رتبه ات بازی میکنی! سپس احساس می کنید که آنجا هستید تا آنها بتوانند بازی را ببرند. همچنین، یک گزینه خود تخریبی مناسب ترین خواهد بود.
من واقعاً می‌خواهم فین‌دونا را قوی‌تر کنم. من مولی نیکس بروس را گرفتم و نمی‌دانم عالی است، لطفاً یک حالت جدید مانند چندین جوخه اضافه کنید، لطفاً زیرا من 500 بار می‌میرم، لطفاً این حالت جدید را اضافه کنید و حیوان گوزن را نیز اضافه کنید. و یک پوست آهو کریسمس برای آن.
سخته
با تشکر از به روز رسانی شما. The Gards give 1 Heath kit The Gards give 2 Health kit تزئینات بسیار زیبا هستند نقشه به روز رسانی شده است.
خیلی ان هست واحتمال گرفتن کاراکتر کم میشه من خیلی کم دارم لعنت بهتون که بازی میکنید اشغال هاااا کاراکتر از همه چی بهتره ولی انیدید خلاصه دیگه به بازی
گند
این یک مفهوم سرگرم کننده است، اما بسیار عقب است. بقیه چیزها در گوشی من خوب است و به جز این بازی لگ نمی کند. هر مسابقه ای که بازی می کنم، ارتباط را قطع می کنم. کمتر نگران سود باشید و سعی کنید قبل از خالی کردن کیف پول افراد، اشکالات را برطرف کنید
چرا انقدر آپدیت میده
طیل
بازیه خوبیه ولی واس من استارت میزنم نمیاره کص ننش
لطفاً تمام اشکالات مانند جمع آوری بلیط رویداد را برطرف کنید
این بدترین بازیی است که تا به حال انجام داده ام. من 5 شخصیت دارم و 100 جام دیگر به لیگ 9 دارم. آخرین شخصیتی که گرفتم لیزی بود. من بروس، نیکس، مولی، شلی و لیزی دارم و بروس سطح 7، شلی 8، نیکس 8، مولی 8 دارم. وقتی بازی می کنم، بروس سطح 14 را به عنوان حریف دارم، فقط بازیکنان سطح بالایی هستند. پس آیا شما بچه ها می توانید بازی هایی بسازید که سطح مساوی یا یک سطح پایین تر یا چیزی مشابه داشته باشند. این می تواند کل زندگی من در باغ وحش را تغییر دهد.
از لگد خوردن در وسط بازی متنفرم .... اما قطعاً یک بازی عالی در کل! خیلی سرگرم کننده!
چاکریم
بازی اصلا خوبی نیست چون اخرین بروز رسانیش کردم دیگه نمیاد و من الان ۶۰۰۰ امتیاز دارم ولی دیگه نمیاد😠 من تمام هیوونامو باز کرده بودم به جز تمساح
بازی گوشی من را خیلی داغ می کند. من بازی های دیگری دارم که گرافیک بالاتری نسبت به این بازی دارند اما نمی دانم چرا zooba گوشی من را گرم می کند. من دارم روی ردمی نوت 10 پرو بازی میکنم

Reply

Quick Reply