Feb 4, 2022 11:54:47 GMT
new
sbadwindgarmisctekx Avatar
$
15 posts

Post by sbadwindgarmisctekx on Feb 4, 2022 11:54:47 GMT

------------------------------------------
▶▶▶▶ Airplane Chefs - Cooking Game ANDROID ◀◀◀◀
▶▶▶▶ Airplane Chefs - Cooking Game IOS ◀◀◀◀
▞▞▞ daha fazla jeton hile yapar ▞▞▞
▞▞▞ Airplane Chefs - Cooking Game 2022 version ▞▞▞
Yakıt yeterli değil
Güzel ama Türkçe dil olsa iyi olur
bence mükkemmel ama size tavsiyem elmas biriktirın oyun görseli
Oyun güzel ama telefonda zorlayıcı çok küçük görünüyo birqz daha olabilrdi
Oyun çok iyi, yemek pişirme oyununun aynı dinamiği ama daha iyi çünkü kontrol etmeniz gereken birçok şey var ama eğlenceli bir şekilde sorun şu ki satın almalar ve güncellemeler çok pahalı, enerjiniz hızla tükeniyor ve bunun için ödeme yapmadığınız sürece o kadar hızlı yeniden yüklenmez
Play totally 61 best free Chicken Games at YK, Animals Coloring Book Game Frogger Game Cook and Decorate Game Classic Chicken Shooting Game Green Chick Jump
Oyun çok çılgın oyunlara bayıl acaba bu başka oyunlar yapabilirim mi çok çılgın bir okul kantini çılgınlığı sizi seviyorum
Yeni Kelime ve Sözcük Bulmaca Oyununuz! Kelime Arama ve Sözcük Bulmaca oyunlarını seviyorsanız ve yaratıcı bir kelime bulmaca oyunu arıyorsanız bu oyun tam
King Kids Games
Gerçekten eğlenceli ama insanlar tavuk kanadı konusunda her zaman çok sabırsız ve açgözlüdür, bunun nedeni genellikle bir düzeyde 1 yıldız almanın nedenidir.
Arası Copyright © Çorum Kaç Km Karabük
Şimdi olay şu. Bu oyunun ÇOK FAZLA potansiyeli var, ancak, her seviyede oynamanız gereken yakıt, tekrar doldurmak için çok yavaş. 1 yakıt için reklam izleyebilirsiniz, ancak sadece 1 seviye oynamak için 10 yakıta ihtiyacınız var. Yakıt sorunu üzerinde çalışsalardı ve size Mücevher kazanmanız için daha fazla yol verselerdi, bu 5 yıldızlı bir oyun olurdu.
Lightroom Presets & Filters Lr 2.2 Apk Pro latest is a Photography Android app ... Airplane Chefs – Cooking Game v4.0.2 (Mod Apk Money) 2022 *** New Version.
Bu oyunu seviyorum ama yakıtın doldurulması çok zaman alıyor! 12 dakikada 10 yakıt yapın 🙄
Oyunu beğendim ama OMG, oynarken adalar arasında gezinmek çok sinir bozucu. Her zaman çıldırırım ya da sadece çok zor olduğu için bırakmaya öfkelenirim. Idk Oyunun acele yönü olsaydı ama bunun değişmesini çok isterim :(
Elmas daha kolay olmalı kaçmakta olan aynı günvl oynuyorum ama kullanıp kullanılmamaktadır.
indir.com, iPhone - Strateji Oyunu indir
İyi oyun! Geliştirilebileceğini düşündüğüm tek bir şey var, yolcular yemek istemeden önce yemeği hazırlamak ve tüm yiyecekleri hazırlamak için 30-60 saniye olması gerektiğini düşünüyorum. Ama bunun dışında bence harika bir oyun, harika bir detay çalışması. İyi olan çok büyük bir zaman kaybıdır. Tüm söylediğim, lütfen müşterilere başlangıçta hizmet vermekle yemeği pişirmek arasında bir süre eklemeyi düşünün. Umarım açık olabilmişimdir, küçük sorundur.
oyunu beğendim. Ancak yakıtınızın yeniden doldurulmasının sonsuza kadar sürmesi çok can sıkıcıdır.
Harika bir oyun, bundan gerçekten zevk alıyorum, ancak daha fazla yakıtı daha kolay elde edebilmeniz veya daha hızlı biriktirebilmeniz gerekiyor! Sadece birkaç seviye oynayabilir ve tekrar oynamak için yeterli yakıtın olması için günün çoğunu beklemeniz gerekir. Yakıt sorununu sıralarsanız 5 yıldız yaparım, ayrıca yükseltmeler için değerli taşlar almayı da kolaylaştırır
Reklamsız çok güzel bir oyun, ancak mücevherleri elde etmek çok zor ve satın almak çok pahalı ve tüm seviyeleri yükseltme yapmadan bitirmek imkansız ve 3 yıldız seviyeleri için yükseltmelerin %50'sinden fazlasına ihtiyacınız var.
çok güzel
Airplane Chefs MB. Bu dosya herhangi bir virüs
BURAK YILDIZ - İstanbul, İstanbul, Türkiye | Profesyonel Profil
Bu oyun çok eğlenceli, gidilecek çok farklı yer var ve her yerde farklı yemekler var, bu oyunla ilgili her şey harika, ayrıca biraz stresli çünkü uçaktaki insanlar siz daha yemeği yapmaya başlamadan önce bir şeyleri çok çabuk istiyorlar ama hepsinden öte bu oyun harika ve ne zaman sıkılsam oynarım, bu oyunu yemek yapmayı seven herkese kesinlikle tavsiye ederim! 😁
Oyunu seviyorum, ancak "yiyeceklerin sürüklenmesini" sadece üzerine hafifçe vurup tabağa hareket ettirirseniz (burgerler gibi) daha da iyi olacağını düşünüyorum. Çünkü sürüklemek bazen biraz zaman kaybı oluyor. Yine de oyunu seviyorum.
Konsepti beğendim, ancak yükseltmeler ve yakıt için çok hızlı kullanılan taşlar için çok pahalı (bir seans oynamak için 10 yakıt). Ayrıca müşteriler beklemezler, bir saniyeden az beklerler, uzun süre mücevher harcamak zorunda kalırlar. Kaldırıcı.
İfadelerin tam listesi nedir? | Skype Desteği
Oyun Ticareti
Bu oyunu seviyorum. ama ya bu oyunu en baştan yeniden başlatmak istersem? Cihazdaki verileri temizledim ve bu oyunu kaldırdım ama hala aynı, tekrar kurduğumda yeniden başlamıyor.
Zamanını boşa harcama. Nordcurrent paranızı almak için korkunç bir oyun yaptı. Yükseltmeler gülünç derecede pahalıdır ve onlarsız kazanmak imkansızdır.
Airplane Chefs - Cooking Game - Google Play'de Uygulamalar
1 bile güzel açmıyo oyun hiç değil tavsiye etmem 😠😡😡
Oyun eğlenceli ama 7 mücevheri almak için 30 güne asla izin vermiyor. Sizi 28'de durdurur ve baştan başlar. Hangisi BÜYÜK bir RIPOFF!!!! Eşyalar çok pahalıya mal oluyor, bu yüzden oynamak istediğinizden daha fazla yatırım yapıyorsunuz.
Oynamama izin vermiyor, beni ana ekrana geri götürüyor
Take Cooking Fever to new heights with Airplane Chefs! Cook delicious meals and desserts and serve them on the commercial flights in this FREE highly
Harika oyun, ancak diğer şehirler bakımda. Gitmem gereken 4 şehir kaldı. Son derece can sıkıcı, 6 aydır kaldırma ve yeniden yükleme sırasında bile böyle.
Oyun cok guzel, çok zorlayici bolumler var. FAKAT 1 yakit dolumu için 12 dakika cok uzun. 10 yakit ile 1 oyun oynandigi dusunulurse 2 saat gerekir 30 sn oynamak icin... yenilensin yenilensin
Nordcurrent tarafından sağlanan harika bir bağımlılık yapıcı oyun ve iyi düzeyde müşteri hizmeti. Sadece 2 küçük sorunum, seviyeyi tamamlamak için kaç taneye ihtiyacınız olduğunu göz önünde bulundurarak mücevher kazanmak için yeterli seçenek olmaması. Sevdiğim bir oyun için para ödemeyi umursamıyorum ama hadi beyler bizi biraz rahat bırakın! Ayrıca lütfen yeni ülkelere ihtiyacımız var, uzun zamandır yapım aşamasındalar!
Airplane: Real Flight Simulator oyunuyla uçuş simülasyonu sevenler için ... Food Truck Chef: Cooking Game Apk İndir – Altın Hileli Mod 8.18.
Bir tane vermemin nedeni, oyunun zorlu olmasını sevmem ama değerli taşları elde etmek sonsuza kadar sürer ve elde etmesi zor olan çok fazla yıldızınız yoksa başka bir yer satın alamazsınız. Gerçekten geri dönüp oyunlarınızı yeniden yapmanız gerekiyor, bu da pişirme ateşini kaldırmamın ana nedeni, oynamayı bu kadar imkansız hale getiriyor. Bunu yakında kaldırabilirim, hiçbir şey elde edemediğinde oynamak eğlenceli değil. Ve eğer buna para harcayacağımı düşünüyorsan, ne yazık ki yanılıyorsun, daha iyi olan başka yemek oyunları oynayacağım.
Bu oyundan gerçekten zevk alıyorum, ancak oynamak için yakıta ihtiyaç duymamalarını diliyorum. Temelde buna benzer 2 oyun daha oynuyorum ve hiçbiri oynamaya devam etmek için temelde "yakıt" gerektirmiyor. Aksi takdirde, harika bir oyun!
Grafikler iyi ama yakıtın doldurulması çok uzun sürüyor. Başlamak için fazla mücevher alamazsınız. Ve yükseltmeler için çok uzun sürüyor. Hala bu oyunla ilgili kararımı değiştirmedim. Her ne kadar bu oyunun konseptini oynamayı sevsem de. Nasılsa kendi kararını kendin veriyorsun.

Reply

Quick Reply