Feb 4, 2022 12:19:00 GMT
new
sbadwindgarmisctekx Avatar
$
15 posts

Post by sbadwindgarmisctekx on Feb 4, 2022 12:19:00 GMT

------------------------------------------
▶▶▶▶ Rescue Wings! ANDROID ◀◀◀◀
▶▶▶▶ Rescue Wings! IOS ◀◀◀◀
▞▞▞ sonsuz sikkələr aldadır ▞▞▞
▞▞▞ Rescue Wings! 2022 version ▞▞▞
çox çirkindir
Nəzarətləri mənimsəmək çox çətindir, bu gözəl oyundan başqa.
Bu proqram yaxşı buttt Id oyun kimi
Bu a. Əla 👌😊👌😊 aşiq olmalıdı
Əyləncəli / Çətin
Rescue Wings! App Download [Updated Oct 20]
I. Enerjisi olduğu üçün çox oynaya bilmirəm
это игра в жанрах экшены, аркадные и казуальные, разработанная Ubisoft. Она была выпущена в 2018. Её издателем выступила компания Ubisoft
Missiya nişanı ilə bağlı köməyə ehtiyacınız var --- missiya açılmayacaq, zəhmət olmasa düzəldin
Nəzarət lənətə gəlməyin yoludur, heç vaxt düşmür lənətə gəlmiş su bombaları oyununuzu düzəldir
«Rescue Wings» – пёс Скраффи против лесных пожаров ...
Mən oyunu çox bəyəndim, amma siz oyundan yanacaq enerjisi çubuğunu çıxara və təyyarənin idarəetməsini təkmilləşdirə bilərsiniz. Mən onu oflayn oynamağı sevirəm 🙏
Heyrətamiz oyun, rəqabəti və səviyyələri sevirəm. Bununla belə, daha çox təyyarəyə/daha çox seçimə ehtiyacımız olduğunu hiss edirik. Həmçinin oyun daha pis vaxtlarda tamamilə qara olacaq. Bununla rəqabətdə o qədər ulduz itirmişəm ki, bu da pisdir.
Spring mens fashion, Maujan baljit malwa mp3 song ...
Oyundakı ən pis idarəetmələr... Həmçinin video funksiyaları lazım olduğu qədər hamar deyil. Buna görə də təyyarəni idarə etmək çox çətinləşir.
Bu oyun əyləncəlidir, qrafika əladır, lakin demək olar ki, hər bir oyunda olan 1 şey odur ki, hər 2 dəqiqədən bir reklam alırsan, lakin onlar onu çox yavaş yükləyirlər, ona görə də lənətə gəlmiş reklama baxmaq üçün 30 saniyə gözləməlisən. Mənim fikrimcə başqa şey odur ki, hər oyunda enerjiyə nifrət edirəm Shadow Fight-ın da enerjisi var, ona görə də əyləncəni çox aşağı salır.
İnanılmaz dərəcədə acgöz proqram. Düşündüm ki, yanacaq can bs proqramda ən pis şeydi, lakin həftəlik abunə üçün 11,99 seçim varmı? Vay bu, freemium tətbiqləri üçün yeni bir aşağı olmalıdır
Həqiqətən yaxşı 😃
Həqiqətən rahatlatıcı və əyləncəli. həqiqətən gözəl oyun. 5 ulduz
Müəyyən bir auditoriya üçün yaxşı bir oyun dizaynı. Mənim çayım deyil, amma yenə də əyləncəlidir. Asan idarəetmə, lakin bir növ təkrar idi, baxmayaraq ki, onlar müxtəlif rejimlər və problemlərdir, bu mənim üçün yumşaq idi
Safy home oyununun yaxşı nüsxəsi
Baratok kozt sztarja meghalt kozso, Zelio soft 2 ladder stand ...
Крылья спасения (1 сезон) / Yomigaeru Sora: Rescue Wings [1-12 из 12]. Темы: Нас блокируют в поисковиках... качайте наше приложение Для Android. 1
Oyuna başlaya bilmirəm, o, güclə bağlanır. Mən onu bir neçə dəfə yükləmişəm, lakin həmişə bu problem yaranır. Zəhmət olmasa bunu düzəldin.
Oyun yaxşıdır, lakin çoxlu reklamlar təcrübəni məhv etdi. Silmək lazımdı :(
Hər səviyyədən sonra reklamlar. Bir neçə səviyyədə oynadı və həddindən artıq reklamlara görə oyunu sildi. Oyunu oynamaq üçün lazım olan 10 dəqiqə ərzində izləmək məcburiyyətində qaldığım 10 reklamdan pul qazandığınıza ümid edirəm.
gözəl ...... bəzi stunts edə bilsəydik daha yaxşı olardı..!
Xeyr amma...
Oynamaq üçün Yanacaq (Enerji) ilə oyun? Meh...
Oynamağa məcbur edilən reklamlar! F2p rejimi pisdir
Qazı olmamalıdı
Bu əlavə oyundur, lakin mən o sevimli itə görə beş ulduzla qiymətləndirdim
Çoxlu reklam.. oynamağa dəyməz
Olduqca yaxşı oyun, amma o dəhşətli "yanacaq" mexaniki var. Qəza etmədiyinizi fərz etsək, yanacaq doldurmağı gözləməzdən əvvəl yalnız 10 səviyyə oynaya bilərsiniz. "Yox!!!! Sizi oyunumuzdan çıxmağa məcbur etməzdən əvvəl çox əylənə bilərsiniz!!!!"
Problemim üçün heç bir seçim yoxdur, sizin vebsaytınızda, oppo f1s telefonumda oyun açılmır, zəhmət olmasa bu xətanı həll edin
Çox super
oriented system, called Rescue Wings, for providing emergency support to sufferers and rescuers in disasters. The system utilizes mobile ser-.
Oynamaq üçün gözəl oyun!
It focuses on a young man, Uchida Kazuhiro, who failed to become a fighter pilot, and is assigned to a rescue squadron to fly helicopters... which he strongly

Reply

Quick Reply