Reply

(Android/iOS) Run Forrest Run: Running Games кодує нескінченні кристали

Feb 23, 2022 14:35:58 GMT
new
nekittemankey Avatar
$
13 posts


Post by nekittemankey on Feb 23, 2022 14:35:58 GMT


------------------------------------------
▶▶▶▶ Run Forrest Run: Running Games ANDROID ◀◀◀◀
------------------------------------------
▶▶▶▶ Run Forrest Run: Running Games IOS ◀◀◀◀
------------------------------------------
------------------------------------------
▞▞▞ кодує нескінченні кристали ▞▞▞
------------------------------------------
▞▞▞ Run Forrest Run: Running Games 2022 version ▞▞▞
------------------------------------------
------------------------------------------
Дуже хороша гра, насолоджуючись цією справою, ну, графіка та вигадані персонажі приголомшливі
Гра була примусово закрита протягом останніх 2 днів. Також не дозволяє мені перейти на 18 рівень після того, як я вже пройшов 17 рівень
Цікаво... Мені це подобається і мені подобається
Хороша дурниця
Але коли я вимикаю сповіщення, я не хочу отримувати сповіщення. Коли вони навчаться?! Видалено.
Ця гра дійсно легко грати, і це Amazingit Fantastic 😃😃good Night 💤🌙 😊 Sweet Dream 🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠 🌱🍯🌱🌱🍯🌱🐝🌱 🌱🍯🌱🌱🍯🌱🌱🌱 🌱🍯🍯🍯🍯🌱 🍯🌱 🌱🍯🌱🌱🍯🌱🍯🌱 🌱🍯🌱🌱🍯🌱🍯
Я люблю цю гру набагато більше, і я не можу дочекатися, щоб побачити її знову і побачити тебе незабаром протягом довгого часу, тепер мені дуже весело робити зі світом, я теж люблю тебе, дитинко, і я теж люблю тебе, і я сподіваюся, що у вас все добре, і я сподіваюся побачити вас у липні, і я сподіваюся, що у вас є чудові свята, і я з нетерпінням чекаю зустрічі з вами на весіллі в неділю, і незабаром зв'яжуся знову, щоб скоро наздогнати, щоб наздогнати і побачити як у вас справи в осінньому семестрі, про вашу сім’ю та в новому році
По мотивам фільму круто
Це хороша гра, ви повинні спробувати це, тому що вона має нескінченний біг, у вас також є багато завдань, які потрібно виконати, ви повинні збирати шоколадні цукерки після збору монет, це те саме, що Subway surfers і бігайте, бігайте 3d
Це як у фільмі, я б хотів, щоб він говорив!😉
Ця гра була надто веселою, і я пристрастився до неї! Але якось реклама. Якщо ви закінчите бігати, можливо, у вас є. Але так. Дуже чудова графіка та ідеальний зовнішній вигляд. 👍🏻 Так тримати
Стільки функцій не працюють! Коли я двічі натискаю, він стрибає до краю екрана замість активації шолома, а також коли я натискаю кнопку, щоб купити шолом або що там нічого не відбувається. .. 2 зірки, доки ці проблеми не буде виправлено. ..
Це хороша гра, але вона не дозволяє мені вибрати зону
Run Forrest Run: Running Games Arkády fxji
Це дуже цікава гра, оскільки я її завантажив... Я продовжую насолоджуватися нею, але просто ненавиджу той факт, що, коли ви аварієтеся після довгої пробіжки, гра повертає вас до початку, так боляче бігти так далеко, і треба починати все спочатку😴
Гаразд
дуже хороша гра, але вона раптово зупиняється, що призводить до програшу
Чому завантаження займає багато часу, я хочу, щоб інші бачили цю гру. Подивіться, це 0%
Brega prefiro subway surfers
Star Chef 2: Das Kochspiel Simulation dco
Багато доповнень дуже погано
Run Forrest Run: Running Games Arked oyvi
погано, я занадто хороший
Гра хороша і дуже приємна.
У мене коефіцієнт x17 і я виконав усі 3 місії на 100%, але якщо не перейду до x18 і не даду мені нових місій, це було так уже кілька тижнів
Найкраща і важка гра
Гарно оооо так тримати
мені не подобається ця гра
Run Forrest Run: Running Games Spillehall moa
Грайте один раз, а потім повертайтеся, і він просто ходить по колу і не запускається. Була б гарна гра, якби не це
Run Forrest Run: Running Games Pelihalli nmmy
Тому, коли я міг грати, це було нормально, дуже часто відставало, але все ще можна було грати. Моя велика проблема зараз — це неможливість грати, оскільки програма зависає на екрані Paramount. Виправте це, будь ласка! Дякую, хлопці, і мені дуже подобається програма.
🎁😍😃☺🙂⛩
Вау... Дуже цікаві ігри бігові ігри мило
я щасливий
Likean і мої улюблені ви також
Постійно каже, що не можу завантажити... марна трата часу
RunForrestRun... Оцініть цю програму
Я б сказав, що гра хороша, але через деякий час я навіть не можу купити жодного предмета на всіх монетах, які маю, навіть після оновлення гри
Дуже крута гра мені подобається
Мені дуже подобається цей додаток, він працює дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже швидко, і всі персонажі чудові, і ця програма є найкращим додатком у світі, коли ми запускаємо нове місто приходить😍😍😍😍😍😎 😎😎😎😎😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😘😘😍😍😘😍🤗🤗🤗🤗🤗🤩🤗🤗🤩🤗🤗🤩🤩🤩😍 😘🤩🤩🤗😍😘🤩🤩🤗🤗🤗😍😘😘🤩🤩🤩🤩🤩🤗😍😘🤩🤗🤗🤗🤗😘😘🤩🤗😍🤩🤩🤗🤗🤩🤗🤩😍
Дуже добре, але проблема збільшити мій мультиплікатор
Вау, чудово, чудово, чудово, добре, мені це подобається, але чому я поставив 4 зірки, тому що в цій грі є реклама Prees, але я побачив рекламу, а потім вона також відмовляється, це дуже погано, тому, будь ласка, подивіться, що виправте проблему, добре, тільки одна проблема, тільки це добре, так тримати, бігай Forrest run team
Намагався купити шоломи, але він не показав, і мої монети закінчилися, також не можу вибрати зону без
Там сказано, що ви отримаєте 20 цукерок, якщо увійдете у Facebook. Я увійшов і мені сподобався додаток, але цього ніколи не було! Це все ще говорить, але не дає вам цього! Дуже розчарований, бо мені сподобалася ця гра
Це так приємно, що ти зробив усі мої пробіжки, я хотів досягти максимуму, але 😔😔😔😔
Люблю це
مرسی.بدنیست.
Чудова гра, але вона не відкривається без Wi-Fi

Reply

Quick Reply