Feb 23, 2022 14:47:49 GMT
new
nekittemankey Avatar
$
13 posts


Post by nekittemankey on Feb 23, 2022 14:47:49 GMT


------------------------------------------
▶▶▶▶ Pocket Ants: Colony Simulator ANDROID ◀◀◀◀
------------------------------------------
▶▶▶▶ Pocket Ants: Colony Simulator IOS ◀◀◀◀
------------------------------------------
------------------------------------------
▞▞▞ cheat kód neomezené tokeny ▞▞▞
------------------------------------------
▞▞▞ Pocket Ants: Colony Simulator 2022 version ▞▞▞
------------------------------------------
------------------------------------------
Milujte tuto hru. Měl jsem problém se svou hrou a poslal jsem zprávu vývojářům a oni mi druhý den odepsali. Pomohli mi vyřešit problém a kdybych mohl tuto hru ohodnotit 100 hvězdičkami, udělal bych to
Upřímně si přeji, aby 0 ☆ byla tato možnost. I když má hra dobrý příslib, vývojáři nepomáhají. Obviňuji své internetové připojení za chyby nebo chyby serveru. Něco upgradovat z úrovně 7 na úroveň 8 můžete tolikrát, kolikrát, zkusil jsem to 3krát a neustále obviňovali mé připojení k internetu. Uživatelé by neměli být obviňováni, když nemůžete hru správně vyvinout. Stále testuji beta hry a tato selže.
Jak mám zadat to skurvený jméno
Úžasná hra, posledních pár dní od instalace hraju nonstop. Jeden problém, se kterým jsem se na svém Galaxy S10 setkal, je ten, že poté, co jsem vyčerpal Food Processing Chamber a odemkl maximální počet dělnických mravenců (150), moje hra spadne, jakmile dosáhnu 150 dělníků a můj postup se resetuje na okamžik, kdy jsem skončil. budování komory s maximální úrovní. Teď jsem navždy uzamčen na celkem 149 mravencích. Totéž platí, když zabiju všechny nepřátele na desce. Prosím opravit! Rádi bychom pokračovali ve hře!
Podle mého jedna z nejlepších her tohoto typu. Navíc stále ještě beta verze a skoro při každém updatu přidané nové věci. Jen tak dál.
Je to zábavné chytlavé a nápadité jen bych přidal třeba battl hystori když na mě někdo zaútočí tak abych věděl jak to proběhlo jednak doufám že to není konečná fáze a že budete něco přidávat jinak nemám zatím co vytknout
Tato hra mi připomíná Simanta od Super Nes. Ta hra byla úžasná, grafika skoro stejná. Nicméně pár věcí. Jiní mravenci s vámi mohou bojovat, dokonce i mravenci dělníci. Nemáte šanci, protože se nemůžete bránit Plynulost ovládacích prvků lze trochu aktualizovat. Další drobné problémy. Celkově tuto hru miluji. S určitými vylepšeními mohu dát 5 hvězdiček.
Velice dobrá hra, ale jednu hvězdu ubírám, protože když to má platit, tak musíte, nemůžete jen pokračovat ve hře
Co se sakra děje s touto halloweenskou aktualizací? Moje hra se automaticky neotáčí na šířku a stále musím hru ukončit a magicky se jeden ze 7 načte v režimu na šířku, i když držím zařízení. Dýně došla první den a neobnovila se, ale snaha získat kousky dýně stále trvá. Hra se třikrát zhroutila v režimu uprostřed bitvy. To vše po nedávné aktualizaci. Prosím opravit.
Pocket Ants: Colony Simulator ยุทธศาสตร์ okuz
Tato hra se mi moc líbila, ale byla smazána kvůli nevyváženosti bitev. Stále se setkávám s hráči, kteří jsou mnohem dál než já a mají násobky bytostí, se kterými jsem se ani nesetkal, a schopnost bránit se všemi bytostmi v jedné oblasti poskytuje značně nespravedlivou výhodu, měli byste být schopni bránit se pouze se 4- 6 tvorů na oblast. Opravdu naštve, protože se mi tato hra hodně líbila, ale začala mě rozčilovat.
Překážka zdrojů se setkává s upgrady časovače. Začněte jako mravenec, který potřebuje získat zdroje. Použijte zdroje k rozšíření svého hnízda a vyrobte více mravenců. Pak udělejte z vojáků mravence, aby se rojili další kolonie. Po 2 nebo 3 dnech hraní trvá upgrady zdrojů několik dní. Vše, co zbylo, je PvP, takže můžete získat žalostný pokrok směrem k paywallu upgradů. Nebo utraťte skutečné peníze za prémii. Odinstalováno, jakmile se snižující výnosy snížily výplatu této hry za výhru. Pěkný pokus, chlapče. Skoro slušná hra.
Upřímně jeden z nejlepších Simíků z každé kolonie. Je zde také velký potenciál. Myslím, že by bylo vzrušující vybrat si svůj vlastní druh. Mohou mít různé statistiky pro rychlostní sílu nebo mít menší druhy, které mohou mít více vojáků, ale o něco slabší. A kopat si vlastní tunel a komory by bylo cool. Může to být velikost hnízda, která určuje počet dělníků v kolonii.
Bubble Shooter Puzzle zak
Není to špatná hra, pokud potřebujete zabít čas. Má dost na to, aby byl zajímavý, ale ne dost na to, aby byl ohromující. Mohla by mít šipka ukazující na to, co musíte udělat, abyste udělali první krok všeho, abyste zjistili umístění všeho, ale jediný skutečný problém, který jsem zatím viděl, je, že když zrušíte bitvu Pvp, nezdá se to chtít tě znovu naložit zpět do tvého mraveniště.
Tuto hru naprosto miluji, je neuvěřitelně jedinečná a nesmírně zábavná. Trávím hodiny hraním, aniž bych si to uvědomoval. Vývojáři si opravdu dávají záležet na tom, aby zavedli nový obsah a aby byli hráči spokojení. Napsal jsem problém, který jsem měl, a oni ho opravili do 24 hodin, což je prostě neuvěřitelné. Nejen, že tato hra poskytla spoustu zábavy a plynutí času, také mi poskytla uznání za mravence a zaujala mě natolik, že je dokonce studuji ve svém volném čase (jakkoli to zní divně). Vřele doporučuji.
Tato hra je zábavná a dobrá, ale má spoustu problémů. 1. problém je špatná optimalizace, pokud vaše zařízení není tak dobré, budete zaostávat, když budete mít hodně mravenců. Druhým problémem je, že neaktivní lidé nedostávají štít v PvP. Kvůli tomu budete čelit stejným neaktivním lidem spoustu času a oni mají 0 zdrojů k drancování. Třetím problémem jsou události, nemůžete získat speciální stvoření, pokud nebudete sledovat reklamy. Doufám, že se tyto věci opraví... jinak je hra skutečně zábavná.
Tato hra je zábavná a věřím, že to stojí za to, ale stále jsou tu některé problémy, o kterých si myslím, že se na nich pracuje. Hlavním problémem alespoň pro mě je to, že když se dostanete na určitou úroveň, lidi, se kterými se snažíte bojovat, je téměř nemožné porazit bez vylepšení a je velmi obtížné pozvednout se v žebříčku. Část toho, proč je to tak těžké, je to, že se váš naverbovaný hmyz rozmnožuje náhodně a nikdy ne ve vhodnou dobu, když útočíte na jiného hráče, a v jednu chvíli můžete plodit pouze jeden hmyz.
Je.To.Boží. to je ta hra kterou tu najdete. Hodně doporučuji!!!
velmi zajímavé a cool. Připomíná mi to hraní za mimozemšťany ve hře aliens vs preditor. Ohodnotil jsem to 4 místo 5 kvůli tomuto jednoduchému mírnému zklamání. Populace mravenců. Musí být mnohem větší. Vlastně věřím, že to, co hráče zajímá. Možná zahrnovat zachycení a převzetí jiných kolonií. To je mravenčí povaha. Pro účely více kolonií/zdrojů by vaše aplikace poskytla důvod k vytvoření mapy světa. Možnost plemene? Přizpůsobení mravenců, ve skutečnosti kopání vaší kolonie,
Docela cool, hodně slibné, ale extrémně zabugované (nezamýšlená slovní hříčka). Pády aplikací jsou běžné, ale občas dochází i k pádům jádra (restartování telefonu); pravděpodobně dochází k únikům paměti. Nechápu, jak je hra tohoto druhu tak náročná na zdroje. Každopádně je hezké vidět zábavný pseudo-AntSim klon, ale potřebuje práci v oddělení stability a chyb.
Prosím, opravdu potřebuji arachnofobní režim
Pocket Ants: Colony Simulator 전략 disi
Tato hra je opravdu zábavná, zvláště pokud jde o mobilní hru. Pokud vím, nejsou tam žádné reklamy. Ostatní bitvy s hráči jsou zábavné, ale spíše náročné, pokud nevíte, co děláte, nebo vám to přerostlo přes hlavu. Stručně řečeno, pěkná, zábavná, náročná a osvěžující hra v obchodě. Může to být trochu pomalé, protože musíte čekat na vylepšení nebo platit drahokamy a také musíte čekat na zdroje, ale pokud hrajete něco jako Clash of Clans nebo jiné hry na stavitele měst, budete v pohodě. .
Přišlo mi to zábavné. Nenašel jsem žádné závady. Ale mapa byla velmi malá a přál bych si, aby mohla být o něco větší. Také chyby, které můžete zachytit, se neobjevují často, každých 24 hodin. Díky tomu byla hra trochu nudná. Měl jsem těžké vyhrávat bitvy, možná jsem to jen já, ale bylo velmi těžké získat ferimony, které by pomohly s problémem s chybou. Můžete si vybudovat a rozšířit svou vlastní mravenčí kolonii. Pokud máte rádi hry jako Clash of Clans, mohla by se vám líbit tato hra.
Stále velmi závadné. Také neustálé pokoušet se najít další hráče pomocí zdrojů je jako jehla v kupce sena. Opravdu potřebují odstranit brouky. Jinak by to mohla být opravdu skvělá hra. 1 hvězdička, dokud se nezlepší. Trvá to několik měsíců a myslím, že tomu nikdo nevěnuje pozornost. Vyšší úroveň znamená méně zdrojů během bitev. Ještě pořád. Nikdo se neobtěžuje odpovídat, pokud to není v rozporu.
Nemít offline sbírku znamená doslova nechat hru běžet hodinu bez dozoru, aby se vytvořily zdroje. Během shromažďování zdrojů nemusíte dělat nic jiného, než zírat na obrazovku. Tato hra je dobrá na vybití baterie, o tom to je. Na maximum jsem dal pracovníky, sbírání je stále šíleně pomalé. PVP je opakující se a nulová strategie. Odebírání 1 hvězdičky za předpřipravenou odpověď.
Pocket Ants: Simulador Hormiguero Estrategia hjw
Pěkná hra, bude milovat každého, kdo sleduje AntsCanada na YouTube
Doslova se dostali pouze na 5 mravenců. Mravenec, který krmí královnu, se neustále vytrácel, a když jsem se ji pokusil nakrmit přímo, její jídlo se vytratilo, takže se nerodili žádní noví mravenci...takže jsem v podstatě uvízl na začátku hry..je to tak jednoduchý koncept pro hru, ale mohl by být zábavným zabijákem času, kdyby to nebylo tak snadné řešení pro snadnou hru.
Tuto hru opravdu miluji!! Jako fakt hodně. Jsem opravdu rád, že jsem si to stáhl, protože je nyní jedním z mých oblíbených a hraji ho každý den! I když řeknu, že když jdete do bitvy s ostatními hráči, neshoduje se s ostatními rovnoměrně. Devětkrát z deseti spárovaných s hráčem, který je O MNOHEM SILNĚJŠÍ než já. To není vůbec cool. Ale kromě toho nemám vůbec žádné stížnosti! Děkuji za tak skvělou hru!!
Hra je zábavná. Vím, že se na tom stále pracuje, ale existují určité problémy s tím, jak mravenci dodržují jejich pokyny. V současné době mám 18 dělnických mravenců. Většina z nich by měla vytahovat listy ze skladu, aby se proměnila v jídlo, ale všichni jen pobíhají těsně před mraveništěm. Také jsem měl problém při upgradu sekce. Upgrade se pozastavil na 8 sekund a nedokončí se.
TOP hra👏👍👌
Zábavná hra, jen škoda, že součástky hmyzu se sbírají tak zatraceně pomalu a je omezení na boj. Ale hlavně je hrozně málo skillu v raidech 😢
Pocket Ants: Colony Simulator रणनीति rkgd
Tato hra je opravdu zábavná a když ji hraji, vždy mi vykouzlí úsměv na tváři. Ale myslím, že by měla být vyšší šance na získání vzácných chyb, což je jediná část, která je frustrující, ale kromě toho je to jedna z nejlepších her, které jsem kdy hrál :)
Špatně implementované aktualizace a záplaty, které v poslední době zahrnují pády. Velmi málo co dělat. Pro nové hráče je obtížné získat pozici v aktuálním systému hodnocení, aby viděli nový materiál. Návykové, ale omezené. Vyžaduje, aby aplikace aktivně běžela v popředí pro procesy, které jsou svou povahou nečinné. Velký potenciál pro hratelnost, ale není připraven být na trhu. Momentálně jsem několik týdnů v každodenním hraní. Během 20 hodin jsem třikrát nebo vícekrát napaden. Opravit.
Na chvilku mě zabavila
Omezený a potřebuje práci. Dohazování pro bitvy hráčů neexistuje: bez ohledu na to, kolik úsilí vložím do své armády, hra mě neustále staví proti hráčům s mnohem více zdroji a materiály, než mám, takže se rychle stane neférovým bojem. To mi téměř znemožnilo pokračovat v tutoriálu.
MILUJI TO!! taková skvělá hra, ale chci, aby se termiti plz snáze zabíjeli, a chci, aby to bylo reálnější. A také, během léta můžete vyrábět drony po aktualizaci sezóny, kterou jsem navrhl, a na jaře vzlétnou? Opravdu si myslím, že to bude zajímavé. I přesto tu hru miluji! Prosím, zvažte tyto myšlenky vážně.
Když už máte velkou armádu, trochu se hra seká, mobil se přehřívá a žere to baterku (10% za půl hodiny) nějaká optimalizace by neuškodila. Xiaomi Redmi Note 9 Pro
dobrá hra, protože někteří lidé prostě do některých her nevěnují žádné úsilí a některé z nich jsou výhry, takže jste odvedli velmi dobrou práci

Reply

Quick Reply